Bankinių technologijų paroda kviečia – kurkime pokyčius

Sausio 28 – 30 dienomis Vokietijos mieste Paderborne vyks tradicinė mažmeninės prekybos ir bankinės įrangos informacinių technologijų paroda „Wincor World 2003“. 10 tūkst. kvadratinių metrų ekspozicijoje savo naujausius gaminius bei sprendimus pristatys daugiau kaip 350 parodos dalyvių. Rengėjai tikisi sulaukti lankytojų daugiau kaip iš 40 pasaulio šalių.

Pasikeitimai rinkose reikalauja naujų, modernių, visapusiškų sprendimų – sprendimų, mažinančių kainas, taupančių laiką ir stiprinančių klientų lojalumą. Būtent tokių naujovių pristatymas – pagrindinis parodos tikslas. Kompanija „Wincor Nixdorf” ir jos partneriai visame pasaulyje parodoje „Wincor World 2003“ pristatys naujausias technologijų raidos tendencijas, demonstruos specializuotos mažmeninės prekybos sistemas, bankininkystės pramonės informacines technologijas ir paslaugų sferos sprendimus bei produktus. Rengėjų manymu, tik novatoriškumas užtikrina bendrovėms patikimą ateitį.

Kaip ir praėjusiose parodose, kartu vyks simpoziumas, kurio metu seminaruose, prezentacijose bendrovių iš viso pasaulio specialistai dalysis patirtimi, pieš ateities technologijų gaires. Konferencijoje pranešimus skaitys kompanijos „Wincor-Nixdorf“ prezidentas Karlas-Heinzas Stilleris, „Fujitsu Siemens Computers“ bendrovės technikos skyriaus vadovas dr. Josephas Regeris bei kiti ne mažiau garsių įmonių vadovai.

Atgal Sustabdyti (prad�ti nuo prad�i�) Paleisti/Pauz� Greitai Pirmyn

Tarp parodos dalyvių – garsios pasaulyje įmonės: „Casio“, „Siemens“, „Microsoft“, „Sun Microsystems“ ir kt. Kadangi paroda specializuota, pirmiausiai į ją atvyks daugelio bendrovių pakviesti klientai iš viso pasaulio.

Pati kompanija „Wincor Nixdorf“ parodoje ruošiasi pristatyti naujas bankams skirtas informacines technologijas, taupančias pinigus bei laiką. Naujos bankomatų sistemos leidžia gerokai sumažinti grynųjų pinigų transportavimo kaštus. Parodą organizuojanti bendrovė taip pat pristatys savitarnos įrangos ateities viziją.

Didžiausia ir žymiausia pasaulyje informacinių technologijų kompanija „Microsoft“ Vokietijoje vyksiančioje parodoje pristatys naujausius bankinius ir elektroninės komercijos sprendimus, susijusius su jos plėtojama „.NET“ technologija. „Microsoft“ akcentuoja kliento priartėjimą prie paslaugos teikėjo, naudojant stacionarius, nešiojamuosius, kišeninius kompiuterius bei mobiliuosius telefonus, nesvarbu, kokio tipo paslaugos perkamos. Billo Gateso vadovaujama bendrovė taip pat išsikėlė aukštus tikslus, žengiant į finansinių paslaugų sprendimų rinką, o šioje parodoje ketina įrodyti, kaip tai žada padaryti.

Bendrovė „Sun Microsystems“ parodoje rengiasi pristatyti naujus savo gaminius – modernius kvitų spausdintuvus bei magnetinių kortelių skaitytuvus. Be to, kompanija savo klientams siūlo pigesnes alternatyvas įmonės darbui organizuoti – bendrą elektroninių kalendorių sistemą, kuria naudojasi visi filialai bei skyriai, patogią elektroninių žinučių siuntimo sistemą, padedančią įmonės darbuotojams bendrauti tarpusavyje ir kitas.

Jau kelintus metus iš eilės tarptautinėje mažmeninės prekybos ir bankinės įrangos informacinių technologijų parodoje – konferencijoje „Wincor World 2003“ dalyvaus ir Lietuvos bendrovė – „Penkių kontinentų“ dukterinė įmonė UAB „Penkių kontinentų bankinės technologijos“.

Autorius: Simonas Bartkus, paskelbta interneto žurnale „5CI Online“, 2003 m. sausį. Interneto svetainėje kopija neišlikusi, bandykite archive.org

Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply