Nuotykiai jūroje | Boat Trip, 2002

Menkaverčių komedijų prikurta tiek, kad baisu jas visas ir žiūrėti. Vis dėl to, įmanoma sugalvoti šį tą originalaus. Jeigu paprastai tokio tipo filmuose pagrindinius vaidmenis atlieka stambiakrūtės gražuolės, tai „Nuotykiai laive“ fabula sukasi apie gėjų.

Trumpai apie siužetą: du draugeliai, kuriuos vaidina jau daug kartų matyti Cuba Goodingas jaunesnysis ir Horatio Sanzas, nusprendžia plaukti į kruizą. Bet kelionių agentūros darbuotojas, susikivirčijęs su jais nusprendžia iškrėsti piktą pokštą – jie nusiunčia vaikinus į gėjų kruizą po Karibų jūrą. Čia prasideda tikrieji nuotykiai – vaikinai įniršta, bet nusprendę, kad kitos išeities nėra susitaiko su esama situacija. Vėliau vienas iš jų susitinka laivo šokių mokytoją, o antrasis prilimpa prie netyčia į laivą patekusių gražuolių švedžių….

Jeigu savaitgalį norite pasijuokti smagiai, gėjai jums juokingi, o ne atgrasūs bei nešvankūs juokeliai prie širdies – nedvejodami galite pasirinkti šį filmą. Tai viena geriausių lengvo turinio komedijų, atkeliavusių į Lietuvą šiemet.

P. S. Kažin ar filmo pavadinimas „Boat trip“ neturiu aliuzijos į vieną geriausių visų laikų paaugliškų komedijų „Road Trip“?

P. P. S. Kodėl šis filmas atkeliavo į Lietuvą pavėlavęs daugiau nei metus?

P. P. P. S. Lietuviški titrai šiame filme skuba maždaug 1,5 sekundės.

Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply