Lietuvos čempionės virto „supermergaitėmis“

Trečiadienį (spalio 19 d.) Vilniaus prekybos centre „Europa“ įvyko „Lietuvos telekomo“ klubo naujojo sezono pristatymas. Susirinkusiems gerbėjams buvo pristatytas naujasis komandos įvaizdis – Moterų Eurolygos prizininkės tapo supermergaitėmis.

Renginio metu žiūrovus linksmino vyriausiojo ekipos trenerio Algirdo Paulausko žmonos, buvusios „Lietuvos telekomo“ gynėjos Diliaros Velišajevos vadovaujami jaunieji Vilniaus sporto mokyklos krepšininkai. Grupė „Inculto“, kartu su keliomis žaidėjomis, atliko temperamentingą komandos himną. Gerbėjai šventėje galėjo pirmą kartą ir išvysti ir naująją klubo vėliavą, kuri lydės ekipą visą artėjantį sezoną.

Šventėje buvo pristatyti ir suvenyrinių atvirukų kolekcija su „Lietuvos telekomo“ žaidėjų nuotraukomis. Renginyje buvo pradėtas dalinti pirmieji atvirukai su Jurgitos Štremikytės-Virbickienės atvaizdu. Kitus kolekcijos egzempliorius gerbėjai galės surinkti lankydamiesi Eurolygos namų rungtynėse.

Lankydamiesi varžybose sirgaliai galės laimėti ir automobilį „Fiat Punto“. Klubo rėmėjai – bendrovė „Autobrava“ dviems ekipos žaidėjoms – Sandrai Valužytei bei Katie Douglas – įteikė „Fiat Croma“ raktelius. Šiais automobiliais krepšininkės galės važinėti ateinantį sezoną.

Sezono pristatymo šventėje „Lietuvos telekomo“ ketvertas, kurį sudarė Rima Valentienė, Giedrė Kirstukaitė, Aušra Bimbaitė ir vyriausiasis treneris Algirdas Paulauskas, metimų varžybose įveikė realybės šou „Dangus“ atstovus. Tuo tarpu televizijos laidos dalyvis Vaidas bandė į JAV populiarią muzikinę dvikovą iškviesti „Lietuvos telekomui“ atstovaujančią WNBA vicečempionę Jennifer Derevjanik, bet dainuoti gausiai susirinkusios publikos akivaizdoje krepšininkė neišdryso.

„Lietuvos telekomo“ ekipa kovas Moterų Eurolygoje pradės spalio 27 dieną, rungtynėmis su Košicės „K Cero ICP“ (Slovakija). Šį mačą, kaip ir dvikovą su Maskvos „Dinamo“ (Rusija) gruodžio 12 dieną, vilnietės žais „Siemens“ arenoje. Didžiausioje salėje šalyje „Lietuvos telekomas“ žais ir atkrintamąsias turnyro dvikovas. Likusias C grupės varžybas su Neapolio „Phard“ (Italija), Krokuvos „Wisla Can-Pack“ (Lenkija) ir Valansjeno USVO (Prancūzija) komandomis Lietuvos čempionės žais „Lietuvos ryto“ arenoje.

Naujajame sezone „Lietuvos telekomo“ ekipai keliamas tikslas laimėti Lietuvos moterų krepšinio lygos bei Baltijos moterų krepšinio lygos čempionatus, o Moterų Eurolygos turnyre patekti į finalinį ketvertą. Lyginant su praėjusiu sezonu, kuriame „Lietuvos telekomas“ iškovojo Eurolygos bronzos medalius, komandos sudėtyje įvyko tik vienas pasikeitimas: karjerą baigusią Jolantą Vilutytę pakeitė iš Marijampolės „Arvi“ į Vilniaus klubą sugrįžusi Vita Kuktienė.

Autorius: Simonas Bartkus

Išspausdinta dienraštyje „Lietuvos žinios“, 2005 m. spalio 20 d. numeryje

Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply