Knyga Ignas Staškevičius „Kelias į bazę“

pašiepiančių komentarų apie šią knygą buvo labai daug. Tai iš principo rodo, koks Lietuvoje vis dar iškrypęs požiūris į verslą ir į sėkmingus verslininkus.

turbūt tai yra pirma lietuviška knyga, kurią rašo verslo viršūnėje esantis asmuo. na, bent jau pirma, kurią aš perskaičiau. skaitymas užtruka vos trejetą valandų, nes išspausta tik 85 psl. Sakau „išspausta“ drąsiai, nes susipynę keli žanrai atrodo ne kaip įvairovė, o medžiagos rankiojimas iš visų pakampių, kad būtų knyga būtų kiek įdomi.

knygoje mažai faktų apie „VP Market“ istoriją, verslo žingsnius ar kažką, kas būtų įdomiausia. knyga prasideda ir baigiasi tradiciniais skyriais, kokie būna pasaulio verslininkų knygose. patarimai, pamokymai, samprotavimai kas yra verslas, verslo sėkmės žingsniai susieti su asmeninėmis savybės. iš tikrųjų, pirmasis skyrius man patiko. su dauguma teiginių galima sutikti, o dalies teiginių dar net nebuvau girdėjęs. taip pat yra keletas įdomų minčių, parodančių, kad knyga yra lietuvio lietuviams. jeigu staškevičius būtų visą knygą išspaudęs tokio lygio, kaip pirmą skyrių, bučiau paplojęs jo knygai (nors ir avansu) katučių ir laukčiau kitos. arba kitų lietuvos verslo žmonių knygų.

likusią knygos dalį sudaro kelionių dienoraščiai. paskaitai tai kaip „road.lt“ ir pamiršti. stilius so so, bet skaityt nenuobodu.

asmeniškumų knygoje nedaug. vietoje paminimi giminaičių/verslo partnerių vardai, vietomis galima įžvelgti iš kokių konkurentų švelniai pasišaipyta. bet kad pagautum, turi būti pasigaudęs nūdienos ekonomikos aktualijose. tikiu, kad nemažai užuominų galėjau ir nepagauti :-)

kaip pirmą skaitytą „ala Trump“ knygą vertinu kaip pavykusią 7/10.
lauksiu daugiau.

Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply