Tradicinė filmų apžvalga

Tęsiam tradicinę filmų apžvalgą:

Rekomendacija:

Iš vasaros repertuaro sunku ką nors rekomenduoti. Bet reikia surasti.

„Piter FM“ – rusų filmas apie nieką. Šiame filme apybanalis scenarijus, labai bloga vaidyba, kiek kvailokai atrodančios užuominos į netradicinį filmavimo stilių, šabloninis rusiškas soundtrackas. aj, dar nepaminėjau, jog filmo žanras – grynas „Romance“, Holivude beveik visada paverstas į „Romance / Comedy“. čia galite gauti tikrą „Romance“.
ir nepaisant to, kad praktiškai pagal visus filmų vertinimo kriterijus šita juosta yra „total crap“ aš jį rekomenduoju:
1) Visiems, kuriems patinka šilti filmai. Šis yra toks kaip „Elizabethtown“. Traukiantis prie „Love Actually“, aišku, toli gražu tokio lygio nepasiekiantis. LABAI šiltas filmas.
2) Visiems kurie yra buve Sankt Peterburge. Puikus miestas ir filme puikiai tai matosi.

Nei rekomenduoju nei ne:

Greiti ir įsiutę: Tokijo lenktynės / Fast and the Furiuos: Tokyo Drift.
Trečia dalis patiko tuo, kad neapsimetinėja kuo nesą. Visą filmą tarsi eina pranešimas iš už ekrano – „patys suprantat, kad šūdą žiūrint, bet mes pasistengsim, kad jums būtų linksma“. ir stengiasi. niekam nežinomi aktoriai, greitas tempas ir daug bosų turinti ritminga muziką. Po dviejų alaus galit eiti į šį filmą ir patenkinsite visus savo „forsiškus“, „geziškus“ ir „reiserio“ pradus, kuriuos tikriausiai laikote užgniaužę.
p.s. pagrindinė filmo „fyfa“ visai simpatiška. įdomu iš kur ją ištraukė, nes iki šiol ji net epizodinių vaidmenų kine neturėjo. prognozuoju jai žvaigždės karjerą. ji tam tinkama.

Nerekomenduoju:

Mergina vaikino kelnėse / She`s the Man. Visų JAV paauglių dievaitė Amanda Bynes apsimeta savo broliu ir daro karjerą vyrų futbolo komandoje. Nejuokinga? Tai ir nežiūrėkit.
Filmo pliusas: Amanda Bynes bent jau gražesnė už Lindsay Lohan ir Avril Lavigne. Geriau jau paauglės tegul stengiasi būti panašios į ją.

Poseidonas / Poseidon. Nepavykęs „Warner Bros.“ projektas. Totalus finansinis krachas. Lietuvoj dvi savaitės buvo žiūrimiausias filmas. Originalas, kaip ir „Omen“ atveju, kur kas geresnis. Per vieną mėnesį pasirodė du filmui, kurie „remeikai“, atsatyti žodis žodin. Apie kokį scenarijaus krizės nebuvimą Holivude dar galime kalbėti?
Nežinau kaip kitiems, bet man kliuvo ir begalė efektuose paliktų klaidų, nekalbant jau apie neapdirbtus elementus.

Amerikietiška svajonė / American Dreamz. Iš į nerekomenduojamų sąrašą patekusių filmų šis yra geriausias. Gana sveika satyra, besityčiojanti iš relybės šou, amerikietiškos kultūros ir JAV prezidento. Kai rodys per TV – būtinai pažiūrėkit.

Lemties ženklas 666 / The Omen. Totalus „remeikas“ 1 prie 1 su originalu. Kaip dėl marketingo triuko – 06.06.06 – perstatyti gal buvo ir verta. Bet žiūrėti šį filmą birželio 7 ar vėliau – tikrai ne.

Kitaip tąriant, dabar tas laikas kai kiną aplenkti nėra nuodėmė. Visi tvarkingai baigiam žiūrėti futbolą ir braukiam dienas likusias iki liepos 14 dienos. Kas tada? Jūs klausiat kas tada? Jūs nežinot kas tada? „KARIBŲ PIRATAI“ !!!

Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply