Krepšys „MacBook’ui“ (unpacking Brenthaven Edge)

   
     

Ilgai vargau neturėdamas tinkamo krepšio savo „MacBookui“ – visi Lietuvoje parduodami – nuo 14 colių monitoriams skirti krepšiai. Naudojau BMS’o įkištą apsaugą, kuri buvo kiek per didelė. Šiandien iš JAV sulaukiau siuntinio – Brenthaven Edge I for 13-inch MacBook (Black).

„Apple“ parduotuvė gaminių į Lietuvą nepristato, šitokio krepšinio nepavyko rasti ir „EBay“. Pabandžiau užsisakyti „Brenthaveno“ online-shope – jie parašė, jog internetu užsakymų į Lietuvą nepriima, bet su jumis susisieks „offline“ vadybininkas. Parašė emailu – ok, galime jums atsiųsti.

Ir atsiuntė – bet įkiško į permatomą maišelį sąskaitą šalia siuntinio ir Lietuvos nusprendė apmuitinti prekę (muitinė pasakė, jei sąskaitos nebūtų pamatę, 90 proc. tikimybė, kad nebūtų plėšę siuntinio ir muito būtų pavykę išvengt). Papildomos išlaidos, bet suma sumarum, tai Lietuvoje nebūtų pavykę už tokią kainą įsigyti prekės, net jeigu ji būtų (BMS’e žinomų gamintojų kreipšiai >250 LTL).

Jeigu kas nors norite „Brenthaven“ gaminių – galite jų užsisakyti jų svetainėje, shippingas nėra labai brangus, o atkeliauja per ~6 dienas. Tik – greičiausiai būsite apmuitinti.

Linksmoji dalis „unpacking“:

krepsys1.jpg

Viskas atkeliavo supakuota tokioje dėžėje, pastebėtina, jog visi adresai ir sąskaitos rašytos ranka.

krepsys2.jpg

Krepšys kokybiškas, simpatiškas ir labai labai kompaktiškas.

krepsys3.jpg

Krepšys „MacBook’ui“ tinka idealiai. Kartoju – idealiai.

krepsys4.jpg

Galima pakankamai patogiai dirbti ir neišėmus iš krepšio „MacBook’o“.

Būtų idealus pirkinys, bet. Kartoju – BET. BET. Krepšyje nenumatyta galimybė įsidėti krovikliui. Yra kišenė papildomai įsidėti popierių lapus, nedidėlė kišenėlė, kur galėtų tilpt distancinis pultelis ir kompaktiška pelė. BET – nenumatyti vietos krovikliui tai tikrai klaida. Teks kažkaip spręsti šią problemą.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply