Nauji „iPod“ jau rytoj?

   
     

Šį rytą, kaip visada akim permetęs populiariausius „Apple“ gandų saitus pamačiau daugybę antraščių parašytų CAPS’ais. Visos vienu balsu rėkia, NAUJI APPLE PRODUKTAI JAU RYTOJ. Kai kas gale prideda dar klaustukų.

Pasklido gandas, jog daugiausia naujienų laukia „iPod“ serijoje – iš tiesų nenuostabu, jog iki „iPhone“ pasirodymo, šioje revoliucinių grotuvų rinkoje turi pasirodyti naujienų. Paskutinė naujiena buvo praėjusių metų spalį pristatytas ypač mažas ir lengvas antros kartos „iPod Shuffle“ su 1 GB talpa ir kainuojantis 79 dolerius.

Manoma, jog galima didelė pigių „iPod’ų“ linijos plėtra – „MacRoumours“ skelbia, jog gali būti, jog „Apple“ pristatys 4 naujus MP3 grotuvus už tą pačią 79 dolerių kainą – greičiausiai tai bus skirtingo dizaino „iPodai“ atskiriems gyvenimo atvejams.

Dar ko laukiama – tai video „iPod“ atnaujinimo – gali pasirodyti didieji „iPod’ai“ su dar didesne atmintine ir nauju dideliu (panašiu kaip iPhone) ekranu.

Kitos didelės naujienos laukiama – tai „iPod nano“ ir didžiųjų „iPod“ kainų sumažinimo.

P.S. dar vienas gandas ne į temą – kažkas įžvelgė, jog šiemet per Steve Jobs „Keynote“ prezentacija buvo rodoma HD formatu. Visa tai išsivystė į gandą, jog „Mac OS X 10.5“, kitaip žinoma kaip „Leopard“, palaikys „Desktop“ vaizdo transliaciją į „AppleTV“ įrenginį HD formatu. Tai gali būti labai didelis žingsnis prezentacijų pasaulyje.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply