Aptarnavimo kultūra atsuko man …

   
     

Kosto Smorigino herojus naujame lietuviškame filme vartoja frazę – „Venk žmonių, kuriems fortūna atsuko subinę”. Aš puikiai suvokiu aptarnavimo kultūros nuopolį Lietuvoje, kurį labiausiai sąlygoja iki nulio sumažėjęs nedarbas, bet, kad tai įvyks taip tiesmukai – nesitikėjau.

Šeštadienį čiužinio paieškas iš internetinės erdvės perkėlėme į realų parduotuvių pasaulyje. Į lankytinų vietų, kuriose galima rasti pirkinį pateko ir neabejotinas čiužinių „top of mind” brandas „Padvaiskas”, bet iš šio gamintojo firminės parduotuvės buvome … išvyti!

Puikiai suprantu, jog „klientas visada teisus” yra jau seniai pasenusi ir bent dešimtmetį nebegaliojanti taisyklė, bet, klientų atsikratymas be priežasties vis dėl šiek tiek smogia. Savanorių pr. 180 „Baldų galerijoje” įsikūrusiame firminiame „Padvaiskas ir Ko” salone šeštadienio priešpietį kelias minutes laukėme pardavėjos, kuri plepėjo su kito skyriaus darbuotoja, o kuomet ji atėjo, uždavėme keletą konkrečių klausimų (mano subjektyviu manymu, tokioje parduotuvėje kaip čiužinių, nėra nieko geriau už klientą, kuris tiksliai žino ko nori). Kai klausimų apie technines savybes (ale išmatavimai) pardavėjai pasirodė per daug, ji tiesiog pasakė:

„Tai jūs gal geriau eikite kitur”.

Va, tiesiog taip ir pasakė. Neturiu nieko asmeniško prieš tądien parduotuvėje dirbusią pardavėją (linkėjimai jai), bet šis įvykis, matyt, yra simbolis, kur ritąsi aptarnavimo sferos lygis.

“Lono” čiužinys “Kaliopė”Kad šis ketvirtadienio vidurdienis pasidarytų labiau teigiamas, noriu parekomenduoti tame pačiame Savanorių pr. 180 įsikūrusią „Lono” firminę parduotuvėlę, kuri turbūt galėtų idealaus aptarnavimo pavyzdys. Gaminį pristatė per 3 darbo dienas, kas irgi yra puiki. „Kaliope” čiužiniui iki Naujų Metų 7% nuolaida, beje.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

4 komentarai

 1. NEpadvaiskas - 2007 12 7, 11:28

  oho…pasirodo, panašūs įvykiai kartojasi… Kaune Savanorių sankryžoje irgi yra „Padvaiskas”(II a.), ten pažįstamą irgi panašiai aptarnavo. Tai jis nuėjo į III a. į „Trivilita”, ten jau viskas ok ir nuolaidą pritaikė…

  Taigi, kai man čiužinio prireikė, aš aplenkiau II a. ir iškart lipau į III a….

  Argi reikia moralo?

  P.S.: gal reikia nusiųst linką PADVAISKUI, kad minimum 3 klientų neteko dėl savo superduper pardavėjų ir aptarnavimo?

 2. Gobbitas - 2007 12 7, 14:37

  Hahaha :) Kita vertus, ko norėti iš įmonės su tokiu logotipu…

 3. pardaveja eks - 2008 02 12, 15:59

  o ko norite is aptarnavimo jei atlyginimas kapeikos ten? jei samdytu kvalifikuotus specialistus tai ir aptarnavimas butu kitoks. bet kadangi kvalifikacija siais laikais daug kainuoja(kaip ir visa kita) tai samdo lonas studenciokus arba belekokias personas. va kaip mes. as isvis apie jokius ciuzinukus ne bum bum neraukiu. o dirbau ir nieko :D ir konsultacijas pravesdavau :DDDDD o kokios konsultacijos tikites mielieji uz kelis simtus per menesi? nebukit naivus

 4. Dariust - 2008 03 25, 20:23

  Nu zinokite panasiai ir Klaipedoje viena pardaveja apgirtus o kita bludna kazkokia. Taiteko nuvaziuoti i normalesni salona ir be jokiu problemu.

Leave a reply