Elektroninės bankininkystės lyderis Lietuvoje

Nordea is a leading provider of electronic financial services and operates one of the most comprehensive Internet banking services in the world.

Čia ištrauka iš oficialaus „Nordea“ banko internetinio puslapio.

Na, nežinau, kaip atrodo „Nordea“ bankininkystė kitų šalių klientams, bet lietuviškosios „Nordea“ e-bankas yra visiškas grybas. Šį lapkritį jie pakeitė savo ankstesnę bankininkystės versiją „Solo“ į naują „netbank’ą“ (pagal URL netbank.nordea.com spėčiau, kad čia tarptautinė sistemą) ir nebereikia kaskart jungiantis tušinuku braukyti skaičiukų savo kortelėje (!!!), kas buvo visiškas briedas, bet sistemoje matomas skaičiais ir kita informacija toli gražu negali pasitikėt.

Mėnesį e-bankas rodė visiškai neteisingą būsto paskolos mokėjimo grafiką, o mergaitės iš „support’o“ į užklausimus atrašinėdavo, jog „taip yra todėl ir todėl, mes šia problema žinome. Teisingą grafiką matysite sausio 11 dieną“. Sulaukiau aš šios dienos ir įlindau pažiūrėti „teisingo“ grafiko, bet nuo šiol „Nordea“ e-bankas man teigia „Jūs neturite kreditų“.

Kažin puslapio printcreen’as (aj, teisininkai sako, kad geriau fotkinti fotoaparatu monitorių) suveiktų diskusijoje su „Nordea“ banku klausimu „Nemokėjau kredito įmokų, nes maniau, jog neturių kreditų ir tikėjau, jog bankas man sumą dovanojo“?

Be viso šito naujajame „Nordea“ e-banke dingo galimybė peržiūrėti lėšas investiciniuose fonduose.

Kažkaip man nesiriša tarpusavyje:

– „Nordea“ Lietuvoje yra gana lankstus ir kokybiškai dirbantis bankas;
– „Nordea“ Europoje yra elektroninių banko paslaugų lyderis.

Bet „lanksčiai ir kokybiškai“ perkelti į elektroninio banko patirties į Lietuvą nesugebama. Matyt, problemos slypi kažkokiose parūdijusiose grandyse.

Galbūt „Hansabankas“ perdaug gerai pus pripratino prie labai aukšto lygio elektroninės bankininkystės paslaugų.

Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

1 komentaras

  1. […] analizuoja Baltijos šalių paskolų portfelio augimo tempus, o Simonas kritikuoja Nordea e-banką ir profesionaliai apžvelgia alkoholio rinkos žaidėjus ir jų turimus […]

Leave a reply