„Pasaulio pabaiga” – Valinskas palieka LNK

   
     

Ką šiandien atradau BNS „Spaudos centre”, tai šiek tiek nustebino:

Nuo sausio 17 dienos UAB „Laisvas ir nepriklausomas kanalas” ir Arūnas Valinskas abiejų šalių sutarimu nusprendė nebepratęsti septynis televizijos sezonus trukusio bendradarbiavimo.

Arūnas Valinskas LNK televizijoje vedė laidą „Šeši nuliai – milijonas”, realybės šou „Kelias į žvaigždes” finalinius koncertus bei proginius renginius.

Vietoj A. Valinsko laidos „Šeši nuliai – milijonas” bus transliuojama nauja publicistinė laida „Kaip gyveni?”.

LNK TV ir A. Valinskas priėmė sprendimą smulkiau nekomentuoti išsiskyrimo priežasčių.

LNK prarado savo pinigų mašiną, kuris septynis metus generuodavo populiarus projektus. Kitąvertus, paskutinius du metus LNK pradėjo ženkliai atsilikti nuo TV3 ir niekaip negrįžo į „apylygę” padėtį, kuri buvo penkis metus prieš tai. LNK liko lydere tik kaimo vietovėse ir tarp žmonių virš 55 metų.

Ką tai reiškia LNK? Tai ne tik nuostolis, bet ir galimybė naujam proveržiui, nes, atrodo, kai kurie A.Valinsko projektai televizijoje buvo „šventos karvės”.

Ką tai reiškia A.Valinskui? Pasitraukimą iš TV pasaulio, kuriame jis pasiekė turbūt viską? Perėjimą į kitą televiziją? Tokioje korporacijoje kaip TV3 jam tikrai nebus suteikta tiek daug laisvės ir darbas būtų labai sudėtingas? Gaivins kurią nors iš mažųjų televizijų? BTV?

Ką tai reiškia Lietuvai? „Kelio į žvaigždes 4” nebebus. Arba A.Valinskas surengs be LNK, arba LNK surengs be A.Valinsko ketvirtąjį, kuris bus agonija.

Jeigu lietuviškose televizijose egzistuoja „eros”, tai septyni A.Valinsko metai LNK yra tikrai ERA. Ir dabar atėjo jos pabaiga.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

10 komentarai

 1. Andrius - 2008 01 16, 14:01

  Matyt nebepelninga jam

 2. […] „Pasaulio pabaiga” – Valinskas palieka LNK, rašo Simonas. Kiek pamenu, Valinskas anksčiau buvo apsistojęs TV3 ir BTV, o paskutiniu metu LNK kanale. Gal pradės antrą ratą, žygio per televizijos kanalus… […]

 3. vytauc - 2008 01 16, 20:22

  Mano maldos buvo išklausytos. Ačiū tau, Simonai, už puikią naujieną !

 4. Blogorama #311 : nežinau.lt - 2008 01 16, 20:49

  […] neprarado. Hm. AltaVista kažkada irgi ramiai miegojo. • Dėžė be smegenų. Nesakykit, kad šalis gali gyventi be p. Valinsko. Kaip tik ketinau eiti į žvaigždes. Teks eiti į TV3 žinių vedėjus – ten kaip tik reikia […]

 5. thony - 2008 01 16, 21:11

  God really exists! Šiandien taip ir mėgaujuos šia žinia…. (mm) pagaliau. Beje, taiklus paskutinis sakinys :)

 6. Mindze - 2008 01 16, 21:30

  Šakės… :O O čia tai naujiena :)

 7. Arvydas - 2008 01 17, 00:32

  Oh, super! Pagaliau to arogantiško plikio nebematysiu :)

 8. Artas Bartas - 2008 01 17, 10:45

  Ačiū Dievui. Pagaliau. Sveikinimai visiems :)

 9. Rasa - 2008 01 17, 12:55

  Kokie Jūs visi rinktiniai, veisliniai kvailiai…Sugebantys pilti bet kokį š…kad tik būtų ant ko… Jeigu kažkas nepatinka – nežiūrėkit, jei kas nors nervina, kelia nepasitenkinimą – eikit ten, kur pasisemsit teigiamų, gražių emocijų. Ieškokit ir matykit aplink save gražius dalykus, gerus žmones arba bent jau teigiamus blogų, jums nepatinkančių žmonių bruožus. Kaip Jus tokius piktus užaugino Jūsų mamos???

 10. Justas - 2008 01 20, 23:27

  Rasa,

  tai kad nebėra kur TV grožio ir gėrio ieškot. Ir čia didelis ačiū tam pačiam p. Arūnui, kurio „kūrybą” (t.y. prekes) ėmė kopijuoti kiti TV kanalai. Išėjus jam galime tikėtis štilio, o po to šiokio tokio kokybinės TV atsiradimo.

Leave a reply