Tapkite Lietuvos Marketingo Asociacijos nariu!

   
     

lima_logo2

Jeigu skaitote šį tinklaraštį neatsitiktinai, tai esu tikras, jog esate girdėję apie Lietuvos Marketingo Asociaciją. Tai penkerius metus gyvuojanti didžiausia ir vienintelė marketingo specialistus vienijanti organizacija Lietuvoje, kuri iki 2008 m. vadinosi Marketingo Specialistų Asociacija.

Artūras Olšauskas „Media House” tinklaraštyje klausė „ar priklausote LiMA?”, o aš norėčiau mano tinklaraštį skaitančius marketingistus pakviesti tapti Lietuvos Marketingo Asociacijos nariais.

Kas yra LiMA?

Lietuvos Marketingo Asociacija yra marketingistus vienijanti organizacija, kuri siekia sukurti erdvę, kurioje nariai gali kartu tenkinti socialinius ir profesinius poreikius. LiMA duoda galimybę būti Lietuvos marketingo bendruomenės nariu ir tiesiog tobulėti.

Ką LiMA gali duoti tau?

Pagrindinė LiMA teikiama nauda susideda iš trijų žodžių: „Žmonės. Žinios. Patirtys”.

Žmonės. Šiai dienai yra 164 nariai ir 409 sekėjai „Facebook” tinkle – tiek prasiplečia jūsų pažinčių ratas. Įvairių įmonių marketingo vadovai ir specialistai, reklamos agentūrų vadovai ir darbuotojai, viešųjų ryšių specialistai ir t.t. – jūsų reikalas, kaip šias pažintis išnaudosite. O pažintys yra galinga jėga ar ne? O kur dar buvimas didžiausios marketingo bendruomenės nariu? Gyvos ir elektroninės diskusijos, dalijimasis profesinėmis žiniomis ir tiesiog socializavimasis su Lietuvos marketingo specialistais.

Žinios. Nuo pat LiMA įkūrimo vienas pagrindinių organizacijos tikslų – nuolat kurti ir platinti profesinį turinį, kokio Lietuvoje labai trūksta. Kaip tai vyksta? Kartą per mėnesį ar dažniau vyksta vakariniai seminarai, kuriuos veda savo srities profesionalai, inicijuojami workshop’ai, per kuriuos analizuojami įvairūs atvejai, teikiama pagalba marketingo kolegoms padaryti sprendimus bei daromos įžvalgos, žiniomis taip pat dalijamasi per uždarą LiMA narių elektroninę konferenciją, LiMA puslapyje „Facebook’e”, per elektroninį savaitinį naujienlaiškį ir t.t.

Patirtys. Virš pusantro šimto narių su skirtinga patirtimi skirtinguose versluose – bendraudami su jais, neišvengiamai įgysite naujų žinių, gyvos patirties „kas veikia, o kas neveikia”, tiesiog pagausite rinkos pulsavimą. Patirties dalijimuisi labai gerai padeda neformalus bendravimas – periodinės LiMA narių savaitgalinės išvykos (panaršykite po „Facebook’ą” nuotraukų), įvairūs renginiai (sezono atidarymas, diskusijos ir kt.), pasėdėjimas su alaus bokalu po darbo ar seminaro ar tiesiog pietūs su bendraminčiais LiMA nariais.

Kas konkrečiai vyksta?

Vyksta nemažai ir nuolat, todėl konkrečiai – apie artimiausius planus.

Artimiausias planuojamas LiMA seminaras/diskusija – rugpjūčio 25 dieną, tema apie praktinę ženklodarą arba liaudiškai „branding’ą”. Pranešėjai: Mindaugas Lapinskas, tema – „Lietuvos ženklodaros dilemos” ir Giedrė Pukienė, tema –  “Olialia” prekės ženklas – kas ir kaip?”

Rugsėjo antrą savaitę planuojame minėti Lietuvos Marketingo Asociacijos penkmetį, o kartu atidaryti naują „marketingo sezoną”.

Kaip tapti LiMA nariu?

Reikalavimas vienas iš dviejų: darbinė patirtis marketinge arba išsilavinimas marketingo srityje.

Narystė Lietuvos Marketingo Asociacijoje kainuoja 100 litų metams, vienkartinis stojamasis mokestis – 100 litų. Metinis mokestis skaičiuojamas ketvirčiais, todėl jei tapsite LiMA nariu dabar, jums reikės mokėtu už III ir IV 2009 m. ketvirčius: bendra suma 150 litų (100 LTL stojamasis ir 50 LTL metinis už einamuosius metus).

Jeigu norite tapti LiMA nariu – užpildykite šią anketą ir sulaukite patvirtinimo.

Jeigu abejojate nauda ar savo noru būti didžiausios marketingo bendruomenės Lietuvoje nariu – kviečiu tapt LiMA puslapio „Facebook” tinkle fanu ir sekti LiMA pulsą.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

7 komentarai

 1. Labiau patyręs - 2009 08 12, 16:54

  Reikėjo pailiustruoti kokie būna tūsai LiMA, ypač sodyboje su UAB Lietuvis koks įvyko :)

 2. Angele Kedaitiene - 2009 08 12, 22:17

  Butinai stosiu i LiMA

 3. Saulius - 2009 08 14, 13:45

  :) Kažkodėl vietinės rinkos specialistais nepasitikiu. Ir globaliais – pasižiūrėjus į „bardaką” Twiteryje ir tūlų užsienio „marketingistų” svaičiojimus, viena mintis kyla ir vienas lozungas – Galvok. Dirbk. Permastyk rezultatus.

 4. andrius - 2009 08 19, 18:21

  Gal ir įdomus reikalas, tačiau logotipas tikrai labai negražus.

 5. Flashy - 2009 08 21, 15:36

  Atėjo mail’as iš Limos, bet negaliu pažiūrėt, nes vistos meileris blūdija ir rašo page not found. Prisijungt prie limos saito irgi nepavyksta.

  Doh.

 6. Simonas Bartkus - 2009 08 21, 22:51

  Flashy > pažiūrėsim, sutvarkysim.

 7. bomondo - 2009 09 10, 21:58

  labai daznai tokio pobudzio susiburimuose prasideda noras lyderiauti, atsiranda zhmones, kuriems tapti tokios kompanijos lyderiais yra daug svarbiau, nei pati kompanija. limoj to nebuna? siaip idomu.

Leave a reply