„Coca Colos“ nebeliko. „Pepsi“ laikas

   
     

„Forum Cinemas“ atsikratė ne tik „Coca Cola Plaza“ kino centro pavadinimo. Maža to, „Forum Cinemas“ tinklo kino teatruose įsikūrusiuose baruose „Coca Cola“ pakeitė „Pepsi“!

Štai tokį vaizdelį „nušoviau“ praėjusį penktadienį kino teatre „Forum Cinemas Akropolis“, belaukdamas „Kung Fu Panda“ seanso.

Man asmeniškai „Pepsi“ patinka labiau nei „Coca Cola“ dėl didesnių simpatijų būtent šiam prekės ženklui, todėl aš pasikeitimu esu patenkintas.

Tik pamąstymui, kabo tik klaustukas – ar šis pakeitimas yra labiau principinis, ar paremtas grynai ekonominiu išskaičiavimu (kad ir tiekimo sąlygomis, marketinginiais „Pepsi“ pinigais ar tyrimo, rodančio, jog kinomanams labiau patinka „Pepsi“, o ne „Coca Cola“)? Žinant Lietuvą, spėju, greičiau taip padaryta iš principo.

Juolab, kad „Pepsi“ veikla Lietuvoje labai siaura. Kiek žinau, „Pepsi“ Lietuvoje veikia per distributorių „Mineraliniai vandenys“, o jų marketingo veikla praėjusius trejetą metų yra beveik nulinė. HORECA kanale apskritai „Pepsi“ pastebėti iki šiol teko tik „Cinamon“ kino teatruose. Na, dabar vien tik su pasirodymu „Forum Cinemas“ „Pepsi“ taps kur kas labiau matomi.

O kažin, ar „Forum Cinemas Vingis“ perdažys/perdažė ir didžiąją dalį savo interjero, kurio sienos yra „užbrand’intos“ „Coca Colos“ buteliukų formomis?…

P.S. O jeigu „Siemens Arena“ atsisakys „Siemens“ pavadinimo, tai ir visas tualetuose pvz. esančias rozetes pakeis iš „Siemens“ į, pvz. „Bosch“?


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

7 komentarai

 1. ananasas - 2008 06 9, 14:35

  norfoj niekad nebuna cocacolos, tik pepsi(ir tai daznai ju nebuna ju atsargos baigiasi.

 2. ztkp.lt (Gytis) - 2008 06 9, 16:39

  Žinoma, kad pakeis, net ir minčių nekyla, kad gali palikt :) Ir apskritai Siemens arena tuoj tuoj nugrius, jau dabar beveik siugriuvusi

 3. […] Simonas Bartkus pastebėjo kad nežinia kur dingo Coca Cola iš Forum Cinema interjero ir ne tik. […]

 4. kikiszs - 2008 06 9, 18:34

  Norfoj iš tikrųjų neprekiauja Coca Cola, buvau nustebęs. Du kartus taip teko nusipirkti Pepsi, bet paskui pamačiau, kad ji kainuoja brangiau 3,99 jei neklystu, tokia kaina už Pepsi? ir su ja susijusiais gėrimais(miranda, 7up)? Nesamonė:/ Coca Cola kainuoja pigiau 3,69 ar kažkas pan. O tokius gėrimus reikia vertinti pagal skonį o ne pagal brand’ą ir čia aiškiai laimi Coca Cola – Pepsi nebepirksiu.

 5. Simonas Bartkus - 2008 06 9, 18:43

  „Norfoje“ jau keli metai nėra „Coca Cola“ produktų – teisybė. Manau, jei jeigu būtų normalus spaudimas iš „Pepsi“ ar kitų, tai „Coca Colos“ ir daugiau taškų nebūtų.

  Nežinau kokia kaina „Norfoje“, bet „Rimi“ ir „Maximoje“ tai „Pepsi“ 2 litrai yra pigiau nei „Coca Cola“ 2 litrai. „Pepsi“ – 3,89 LTL, „Coca Cola“ – 3,99 LTL.

  O jeigu rinktumėmės pagal skonį, o ne pagal brand’ą, tai „Pepsi“ ir „Coca Cola“ turbūt būtų hipermarketų asortimento gale :)

 6. Blogorama #439 : nežinau.lt - 2008 06 9, 19:53

  […] Atspėjau pamainą. Tęsiant apie gėrimus, džiaugiuosi, kad prieš septynias blogoramas atspėjau, jog Pepsi pakeis Coca-Cola Vingio kino teatre. Nesijuokit – baisiai svarbus įvykis. […]

 7. yessuz - 2008 06 9, 23:22

  Aga, as savo paskutiniame irase apie speed racer irgi tai pastebejau ;)

Leave a reply