„airBaltic“ toliau atšaukinėja skrydžius iš Vilniaus

   
     

„airBaltic“ keičia jau patvirtintą ir paskelbtą žiemos skrydžių tvarkaraštį ir toliau atšaukinėja skrydžius iš Vilniaus oro uosto. Keleiviams, jau įsigijusiems bilietus, keičiami bilietai į skrydžius iš Vilniaus per Rygą.

„airBaltic“ atšaukia tiesioginius žiemos skrydžius iš Vilniaus į Oslą. Anksčiau sudarytame tvarkaraštyje buvo numatyta, jog šia kryptimi bus skraidoma tris kartus per savaitę vidurdieniais. Šiuo metu į Oslą „airBaltic“ skraido kasdien.

„airBaltic“ taip pat atšaukia skrydžius į Hamburgą. Į Milaną tris kartus per savaitę numatyti skrydžiai taip pat nebus vykdomi, tik nuo Kalėdų bus atliekamas vienas skrydis per savaitę šeštadieniais. Akivaizdu, jog taikoma į „slidinėtojus“.

Į Miuncheną „airBaltic“ buvo numačiusi skraidyti kasdien, bet „apkrapytame“ tvarkaraštyje matosi, jog skrydžiai vyks keturias dienas per savaitę. Dar „airBaltic“ atšaukė savaitgalio (penktadienio ir sekmadienio) skrydžius į Briuselį.

„airBaltic“ vadovas Lietuvoje šiandien pranešė, jog kompanija atideda planus pradėti skrydžius iš Kauno ir Palangos, nes „rinka yra sulėtėjusi dėl ekonominių priežasčių“.

„FlyLAL“ šiandien išplatino elektroninį laišką, kuriame skelbia, jog Kalėdų ir Naujųjų laikotarpiu atliks septynis skrydžius į Dubliną ir atgal. Primenu, jog šiais metais tiek „airBaltic“, tiek „FlyLAL“ nutraukė reguliariuosius skrydžius tarp Vilniaus ir Dublino.

Kol kas „airBaltic“ nepaskelbė nė apie vieno skrydžio atšaukimą iš Rygos. Klausimas lieka toks: ar „airBaltic“ skrydžių iš Vilniaus mažėjimas yra tik dėl ekonominių priežasčių ar tai atsitraukimo iš Vilniaus oro uosto planas?


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

4 komentarai

 1. Andrius - 2008 10 14, 22:35

  Sveikas,

  pats dažnai skraidau į Berlyną, tai noriu atkreipti dėmesį į:

  1. Skrydžių laikai labai suprastėjo. Anksčiau buvo rytiniai skrydžiai, o dabar skraidoma po pietų;
  2. Skrydžių kainos iš/į Vilnių padidėjo. Jei anksčiau Vilnius/Berlynas/Vilnius galėjai suskraidyti už ~100 Eur, tai dabar be ~180 Eur neapsieisi.

  Gaila dėl tokių sprendimų.

  Kažkaip tikiuosi, kad Ryanair atras kryptį Berlynas/Kaunas.

 2. Pranas - 2008 10 16, 10:19

  Beje, dėl Dublino. Lapkritį, gruodžio pradžioje Dublinas – Vilnius arba Kaunas tiek pas Ryanair, tiek pas Aer Lingus daugelį dienų kainuoja mažiau 40 eur (į kitą pusę skirtumai didesni, bet vis tiek kainos geros). Akivaizdu, kad dėl sumažėjusios konkurencijos kainos nepakilo ir Airbaltikui su Flylal šitoje kryptyje su jų aukštesniais kaštais nėra ką veikti (išskyrus šventinį laikotarpį).

 3. Mauras - 2008 10 16, 10:29

  Andriau, po pietų į Berlyną iš Vilniaus?
  Šeštadienį skridau senuoju laiku, 7:15. O štai atgal teko skristi per Rygą, nes ryte laikas iš Berlyno pasirodė nepatogus.
  Bet tikrai norėtųsi daugiau opcijų…

 4. Vytautas - 2008 10 16, 11:36

  Pradziugino Lutono kryptis, ana savaite lapkricio-gruodzio viduriui, nukaliau keturis roun-trip skrydzius po 100LT su online chekinu ir priority boardingu;) kai kuriom datom ir siandien taip pat stovi…

Leave a reply