Vilniuje bus trečias „Forum Cinemas”

   
     

Iš dalies buvau teisus, iš dalies klydau rašydamas sausio 18 dieną – „Ozo” prekybos centre bus kino teatras, bet jo operatorius bus ne „Cinamon”. „Ozo” prekybos centre atsidarys trečiasis Vilniuje ir penktasis (su sąlyga, kad ketvirtasis atsidarys anksčiau Panevėžyje) Lietuvoje „Forum Cinemas” valdomas kino centras.

Šią paslaptį tyčia ar netyčia išdavė „Ozo” nuomos vadovas, kalbėdami su „Lietuvos ryto” priedu „Sostinė” (nuoroda veikia registruotiems lrytas.lt vartotojams). Įprasta, jog apie plėtros planus dažniausiai pranešama iškilmingais pranešimais spaudai. Lauksime jo – turėtų paaiškėti daugiau informacijos apie kino centro dydį ir kitų detalių.

Panašu, jog „Forum Cinemas” pažadai, išsakyti sausio mėnesį, pildosi. Įdomu tai, jog geografiškai vienas kino centras įsikurs priešais kitą – nors ir paties prekybos centro statymas šalia „Akropolio” irgi drąsus veiksmas. „Forum Cinemas” padidins kino salių Vilniuje skaičių (kurių pastaraisiais metais jau akivaizdžiai trūksta) – aišku, įdomiau būtų jeigu atsirastų ir konkurencija kino teatrų operatorių tarpe.

Beje, dar vienas pusiau gandas – „Coca Cola Plaza” greičiausiai bus atgal pervadinta į „Vingį” (tiksliau „Forum Cinemas Vingis”). Laukiu tos dienos, kaip baigsis „Siemens Arenos” sutartis su „Siemens” – „Vingį” bent jau daug žmonių prisimena, o arena niekada neturėjo kitokio vardo.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

3 komentarai

  1. Augustas - 2008 04 24, 17:04

    Liudna, nes FC buvo ir liks monopolistu Vilniaus rinkoje – ir jokiu sansu moketi bent 1lt uz kino bilieta pigiau ar matyti kitus filmus nei FC nusprendzia.

  2. […] ir laukiau, “Coca Cola Plaza” iškaba jau nuimta nuo kino teatro – nors dar oficialiame puslapyje […]

  3. […] centre taip pat įsikurs kino centras “Forum Cinemas” – apie tai jau rašiau balandį. Kino centre bus 7 kino salės – mažesnis už to paties operatoriaus centrus […]

Leave a reply