Alkoholis mano brolis

   
     

Sausra Lietuvoj. Nors dienomis ir, ypač, naktimis yra bedieviškai karšta ir drėgna smegenų džiuvimas pasireiškia aukščiausia forma. Laikraščiuose galima paskaityti apie priimtus ir siūlomus sprendimus tokius, kokie apskritai protu nesuvokiami.

Rugsėjo 1 dieną nebus galima prekiaut alkoholiu. T.y. „Maxima” ir „Iki” užblokuos savo kasos aparatuose blokavimą atskiroms prekių grupėms. Degalinės juodai uždengs lentynas su alkoholiu ir išstums paletes su alumi į sandėlį. Kabakai užsuks „Švyturio” ir „Horno” kranelius.

Aišku, nuo to daug kam bus geriau. Geriau bus man, nes jeigu netyčia šeštadienį sugalvosiu Pilies gatvėje atsisėsti ir išgerti „Švyturio”, tai sutaupysiu pinigų, nes man neparduos. Geriau bus viešbučiams, kurie turės užrakinti arba iškrauti minibarus ir apšilę britai negalės nusipirkti 0,2l buteliuko „Grant’s” už 79 litus. Geriau bus Santuokų rūmams, kurie negalės vaišinti jaunavedžių šampanu. Geriau bus ir visiems vienuoliktokams, kurie, pasak B.Vėsaitės, geriau tegul geria rugpjūčio 31 arba rugsėjo 2 d. (jo, geriau pagiringam eiti į rugsėjo 1 šventę arba rugsėjo 3 į pirmas tikras pamokas). Geriau bus ir miniai susirinkusiai Palangoje, kurie šeštadienį vakare skaičiuos atbuline tvarka skaičius iki dvylikos kaip per Naujuosius (rugsėjo 2 d. 0 val. 0 min. vėl bus galima prekiauti).

Visiškas absurdas.

Maža to, siūloma, kad rugsėjo 2, jeigu išeisite iš parduotuvės, maišelį pirkinių privalėsite dėt į bagažinę, jeigu į maišelį pakliuvo butelis alaus. Priešingu atveju, grėsmė, jog nubaus už girtumą. Visiška Amerika.

O viskas dėl to, kad karo keliuose nebūtų ir kad mokinukai neprisigertų …

Negana to, pasirodo, kad alaus reklamos rodymas dienos metu per TV kenkia. Aišku, internete, spaudoje ir prekybos vietose – nekenkia. Absurdas.  O taip pat, prekyba degalinėse didina karą keliuose, o pakelės kavines – ne. Kosmosas.

Siūlau:

1. Uždrausti prekybą alkoholiu kioskuose (aišku, pusė užsilenks, nors nuo to tik geriau).

2. Trigubai pabranginti alkoholio licenzijas – tai aišku smogtų smulkiajam verslui ir šiek tiek gali ūgtelti alkoholio kainos, bet apribotų prekybą mažose nekontroliuojamose parduotuvėlėse.

3. Patrigubinti baudas už alkoholio pardavimą nepilnamečiams.

4. Uždrausti nepilnamečiams vartoti alkoholį (nieko nesuprantu, kodėl to nėra padaryta).

5. Liautis švaistyti lėšas nevykusioms reklamos kampanijoms (NEGALVOK, KADA TU PASIEKSI KELIONĖS TIKSLĄ ….).

Ir esu tikras, jog sugebėčiau prie +19 temperatūros sugalvot dar 5 pasiūlymus, kurių kiekvienas būtų protingesnis už viršuje aprašytus.

Šia optimizmo ir pasitikėjimo savimi gaidele ir baigiu šios savaitės darbus. Viskas planuoja būti tik geriau. Ir bus.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply