Apdailos projektas 2007

   
     

Atrodo, projektas „Apdaila 2007” jau baigiasi. Projektas vėlavo ne tiek ir daug – nepilną mėnesį ir neviršijo numatyto biudžeto (net šiek tiek išėjo mažiau, nei buvo planuota).

Atskiros kalbos nusipelnytų namo pardavėjo/statytojo koncorciumas, susidedantis iš pardavėjo UAB „Infra”, rangovo „Skirnuva”, organizatoriaus UAB „Pavasaris”, langų tiekėjo „Stamitos”, šildymo sistemos diegėjo „Axis Industries”, Rytų skirstomųjų tinklų, „Vilniaus Energijos”, „Vilniaus vandenų”, „Karoliniškių būsto” ir eilės kitų. Jei trumpai apie juos – atsiliepimas teigiamas ir kaip klientas pasitenkinimo matricoje būčiau „linkęs rekomenduoti kitiems”. Visos šios įmonės taip pat neišvengiamai įtakojo projekto „Apdaila 2007” vykdymą.

Per tuos 4 projekto „Apdaila 2007” vykdymo mėnesius teko susidurti su visa eile tiekėjų, pardavėjų.

Istorijai ir viešumai – pliusų ir minusų vakaras. Kiekvieną buvusį „partnerį” vertinu nuo trijų pliusų iki trijų minusų.

„Delitex International” – **

Galime pavadinti „generaliniu apdailos rangovu”. Kompanija vykdė daugelį apdailos darbų (grindų klojimas, plytelių klijavimas, sienų, lubų tvarkymas, etc.). Taip pat suorganizavo santechniką, kuris taisė pirmojo klaidas ir surado elektriką. Nesiožiavo taisydami „persigalvojimus”, mano surastų santechnikų klaidas, durininkų liapsusus.

Brangoki – lyginant šių dienų Vilniaus miesto apdailos kainas tai jie „vidutiniškai, labiau į viršų.

Visus pagrindinius darbus vykdė sparčiai – stabdymas atsirado tik tada kai reikėjo dėliot štrichus („dadažyt”, „daklijuot”, plintusiuką pakeist) – tokių smulkmenų ėjo daryt po kelias dienas. Vis dėl to, tai suprantama, smulkmenas visiems daryti yra šlykščiausia, dėl to vėlavimais ir stabdymais kaltint negaliu, juolab, kad ir spaudimo didelio nedariau.

Jeigu prireiks – Dainius, direktorius, 869958308. Beje, vokeliai net ir apdailininkų sektoriuje virsta į mitą – nepasirašo daryti mokant „juodais”, ir dauguma jų konkurentų nebepasirašo.

„Slenkančios sistemos” – ***

Šitie stumdomų konstrukcijų specialistai nusipelno aukščiausio balo. Lyginant pasiūlymus, jų kaina vėlgi buvo „vidutinišką į didesnę pusę”, bet darbų kokybė labai gera. Maža to, jog pagal sutartį turėjo pagaminti per 31 kalendorinę dieną, tai baldai montuojami buvo jau 15 dieną (atsižvelgiant dar į tai, jog penkias dienas atidėjom mes – neturėjome tiesiog laiko jų priimti). Jie tą pačią dieną atsiuntė žmogų pataisyti poros klaidų, kai pateikėme pastabas.

„Fiskardiga”

Ši kompanija nusipelno visų trijų minusų. Pirmas minusas keliauja už tai, jog sumaišė užsakymą ir vienos iš užsakytų durų atkeliavo kairinės, o ne dešininės (dėl to vienų durų montavimas atsidėjo 2 sav.). Dar didesnis minusas keliauja už tai, jog vienos iš durų buvo 5 cm per siauros – dėl to teko taisyti sieną. Negana to, ši kontora atsiunčia nemandagius ir grubius montuotojus.

UAB „Olima” – **

Iš šios kontorėlės užsakėme buitinę techniką. Puikūs terminai ir labai geros kainos. Tiesa, vieno džiaugsmo jų neteko savo akimis matyti – jų logistika sugebėjo šaldytuvą, orkaitę, kaitlentę, gartraukį ir skalbimo mašiną atvežti viename 1986 m. pagamintame „VW Passat”. Gaila, nepamačiau, kaip tai atrodė :)

Kontaktai – Giedrius, arba „Bitėje Plius” – ONIC

„Invaida” – *

Su šia bendrove teko bendrauti kelis kartus: ten išsirinkau grindis, vėliau plintusus, laikiklius, kampukus ir kt. smulkmenas susijusias su grindimis. Neblogos kainos ir geras asortimentas, bet nemažai problemų su personalu ir konsultantais (ypač dirbančiais sandėlyje Verkių g.). Taip pat, nesugebėjo dviejų dienų bėgyje suorganizuoti transporto – dėl to jau atleista iš darbo „Audi 100” turėjo vargo su dar vienu kroviniu.

„Dvarčionių keramika” – *

„Dvarčionių keramikai” didelis pliusas už naująją kolekciją ir išlaikytą padorią kainą. Didelis minusas už tai, jog jų firminė parduotuvė Ukmergės g. „skiedžia” jog greičiau nei per savaitę plytelių pristatyti neįmanoma, nes visos žiedžiamos pagal užsakymą. Firminė parduotuvė Dvarčionyse tuo tarpu sandėlyje turi _visų_ paskutinės kolekcijos plytelių pagal poreikį.

„Dremalita” – *

Pliusai už gerą aptarnavimą, patarimus, 20% nuolaidas „Ravak” ir „Hansa” produkcijai ir greitą pristatymą į namus. Minusai – parduotuvės vadovas bandė išvaryti iš automobilių stovėjimo aikštelės – nes užimame vietą (!!!). Taip pat sukomplektavo netinkamus vonios spintelės rankenelės laikiklius – teko ieškoti ir taikyti panašius iš „Senukų”.

„Nemuno baldų centras”

Dar viena organizacija nusipelno dviejų minusų. Situacija: nužiūrėjome kėdes, bet jų sandėlyje buvo tik trys (reikėjo keturių) – sutarėme, jog paskambins, kada kėdės atvažiuos. Po kelių savaičių (pirmadienį) skambutis – jau turime jūsų kėdes, atvažiuokite. Dar vienas skambutis po kelių valandų – iš tikrųjų, šiandien dar neturime kėdžių, nes nespėjo iškrauti mašinos, atvažiuokite geriau rytoj. Atvažiavome poryt (trečiadienį) – kėdžių dar … neatvežė! Paskambinsime, kai atveš. Sekančią dieną (ketvirtadienį) paskambino, jog jau tikrai atvežė. Be to, nepriima mokėjimų kortele (neįtikėtina parduotuvėje, kurioje turbūt vidutinė pirkinio suma yra virš kelių šimtų litų).

Santechnikas Arvydas

Ji rekomendavo „Nordea” banko vadybinkas (taip taip, taip lengva įsijausti, kaip kalba žmoniškai) – labai aukšta kaina, dvi savaites ėjo taisyti trūkumų, o dar vėliau paaiškėjo, kad pridarė krūvą broko… Matyt, jau nutraukė savo veiklą, nes visi turėti kontaktai išjungti.

„Baldų rojus”

Nusipelno trijų minusų, nors ir neteko iš jų nieko nupirkti. Prieš tris mėnesius užsakėme stalą. Žadėjo paskambinti, kai atvažiuos. Vis dar laukiame … Gerai, kad stalą jau nusipirkome kitur ir jo jau nebereikia …

Algirdo iš Alytaus signalizacijos montuotojų komanda – **

Labai gera kaina, aukštos kokybės paslaugos ir įranga – bet problema su „atėjimu vykdyti darbų” – matyt, natūralus darbo jėgos stygius. Dėl to, vėluodavo atlikti vienus ar kitus darbus. Kitąvertus, signalizacijos darbai mažai įtakojo kitus darbus, dėl to realiai jų vėlavimas netrukdė.

„Senukai”

Nors „Senukuose” teko pirkti tik smulkmenas, bet jų susidarė didelė masė. Ačiū darbdaviui, jog parūpina „Senukuose” ženklias nuolaidas, kuriomis galima nuolat naudotis. Pagrindinė problema – atmestinas ir kartais nesuvokiamas konsultantų darbas: pvz. „atpjaukite 2,5 kv. milimetro elektros laido”, ok, parsineši namo, o ten ne iš šio ne iš to pasirodo besąs 1,5 kv. milimetro laidas; nusipirkus virtuvės kriauklę, kažkodėl su ja buvo sukomplektuotas visai kitos kriauklės sifonas (tiesa, pakeitė operatyviai) ir dar keletas panašių atvejų.

„Ermitažas”*

Teko susidurti minimaliai, konsultantai paliko geresnį įspūdį. Kitą vertus – pas juos baisios problemos su asortimentu. Įtariu, jog „Senukai” prispaudę laiko tiekėjus, jog šie netiektų „Ermitažui”.

Santechnikas iš Lazdynų***

Velniškai kantrus, mandagus ir sąžiningas žmogus. Deja, nežinau net jo vardo – tik telefono numerį. Labai sąžiningai atliko virtuvės santechninius darbus už tokią mažą kainą, jog savo noru sumokėjau daugiau nei prašė.

Prie statybos/apdailos/baldų tiekėjų būrio dar galima pridėti banką „Nordea”, turto vertintojus „Inreal” ir neilgą eilutę kitų, kurie jau išsitrynė iš atminties.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

Nėra komentarų

Leave a reply