Sugadintoji „Facebook” pusė

   
     

Aš suprantu, kad dabar viešųjų ryšių agentūra eidama į konkursą pas klientą, arba pateikdama klientui metų planą, tai „sukursim blog’ą” jau nebe visus nustebins. Dabar yra kitas mados klyksmas – sukursim jus „Facebook’e”. Tai aišku geriau, negu siūlyti klientui keliauti į mirusį „Second Life”.

Bet daryti tokius bajerius tai visiška nesąmonė:

Nesąmonė yra kurti žinomo žmogaus profilį, kviestis į draugus sau nežinomus asmenis ir t.t. Bet tai jau tampa negražia tendencija. „Tėvynės sąjunga” prieš rinkimus irgi taip darė.

Prisipažinkit, Valstybinio simfoninio orkestro informaciniai partneriai, kurie pasistengėte numesti tokia idėją ir ją įgyvendinti? DDB, Gaumina ar VRP? Ar „Pajacų” informaciniai rėmėjai „Not Perfect”?

Na, aišku, o kai eisit pas tikrą klientą, tai galėsite rodyti jau ne tik teoriją apie „Facebook’ą”, bet ir tikrą savo „keisą”.

O negražiau būtų tiesiog sukurti renginio puslapį ir tikru vardu kviesti „Facebook” bendruomenės narius į šį renginį? Kam tas apsimestinis teatras su Ibelhaubtaite? Labiausiai užvežė šio personažo statusas: „repetuojam”.

Nežinau, kokia yra oficiali „Facebook” politika šitokiais klausimais, bet, ko gero, jie turėtų su tuo kažkaip tvarkytis.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

4 komentarai

 1. miss consumer - 2008 10 31, 22:17

  tie pajacai išties labai įkyrūs – lenda iš visų pakampių. o šiaip – būdamas social networkuose savo noru atsidarai kontaktams. ten dar bullyingas neprasidėjo?

 2. dainius - 2008 11 10, 00:23

  O tu rezisieres draugas jau buvai?

 3. Simonas Bartkus - 2008 11 10, 09:48

  ne, nebuvau. Gavau iš „režisierės” kvietimą draugauti prieš tai

 4. Traleliushke - 2008 11 11, 11:23

  Kad ne VRP tai tikrai zinau, nes su Ibelhauptaite jie anksciau nors ir dirbe, siemet jokiu kontaktu neturi, o del kitu garantuoti negaliu. Bet variantas tai tikrai pasirinktas toks nelabai koks..

Leave a reply