Blogatonas – mano penki skaitomi tinklaraščiai

   
     

Iš savo RSS skaityklės išrinkau penketą tinklaraščių, kurie kažkuo įdomūs, kažkuo naudingi, kažkuo nematyti. Nė vieno apie aviaciją, nė vieno apie marketingą, nė vieno apie komunikaciją. Maniškis blogatonas – labai asmeniškas ir surinktas iš pakampių.

Blogatonas – tai grandinė įrašų tinklaraščiuose, kuriuose kiekvienas autorius pristato penkis jo skaitomus tinklaraščius visų skaitytojų dėmesiui.

Mano penketukas:

Gero Gobbito blog’as – nors teoriškai tai ne pirmas lietuvis tinklaraštininkas, tačiau praktiškai taip. Dabar atgimė publikuodamas jautrius filmukus iš „youtube” ir komiksus apie savo rusišką katiną, tačiau vistiek būtina skaityti. Arnoldai, suveik Gobbitui kvietimą į „Login”, OK? :)

Statau namą! – Andrius stato namą pievos vidury. Linkiu, kad energijos publikuoti eigą iki tol, kol kabinsi paveikslą palėpėj. Tikiuosi, šios informacijos ir patirties prireiks. Sėkmės.

STAR TRASH Online – anoniminis tinklaraštis apie „žvaigždes” ir jų nykią kasdienybę. Jis pateko į blogatoną už tai, kad sugeba keiktis ir įžeidinėti, tačiau tuo pat metu geba būti įdomūs ir kandūs.

rev.lt | mes perkame šlamštą, kad jums nereikėtų… – šiek tiek pradedantis strigti, bet įdomus tinklaraštis apie kasdienius produktus ir rekomendacijas juos pirkti arba nepirkti. Taiklu.

uagadugu televizija transliuoja tekstus – tinklaraštis apie televizijos užkulsius, taikliai ir nenuobodžiai. Pastaruoju metu šiek tiek padaugino kiekybės, jog geri tekstai pasimeta, tačiau, tikiuosi, pasitaisys.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

5 komentarai

 1. Lapinas - 2009 05 27, 14:10
 2. Ash - 2009 05 27, 16:58

  Buvau ir as uzsikabinusi ant rev.lt, bet kad ziuriu, ten zmogus tik greita maista ir pusgaminius valgo… Nerandu as tokiu pat produktu savo krepselyje, tad ir apleidau to blogo skaityma…. :)

 3. Kavva - 2009 05 28, 07:40

  Ar tikrai reikia atvirai zavetis anoniminiu tinklarasciu, kuris pyksta ant zmoniu PRAKTISKAI todel, kad apie juos raso kiti (ir dar nemato vargo laisvai naudoti svetimas nuotraukas)? Nes „keiktis ir izeidineti” mokam mes visi, tik kazkodel susilaikome. Gal todel, kad manome, jog taip daryti – zemo lygio pozymis?

 4. quantilis - 2009 05 28, 08:41

  O man STAR TRASH labai patinka! Jis gana taikliai pataiko apibudinti visa „zvaigdziu” bardakeli!:) Taip, daro tai labai tiesmukai, bet tai ir zavi..tiesmukai, bet ne bukai!:)

 5. pro sali - 2009 05 29, 01:25

  http://suduva.wordpress.com/

  kogero kokybiskiausias skaitalas apie futbola, kai kurie tekstai tikrai nerealus

Leave a reply