„iPhone 2.0” programinės įrangos apsauga nulaužta

   
     

„Apple” sukurtą ir apsaugotą programinę įranga „iPhone 2.0” užtruko nulaužti lygiai devynias dienas – „Apple” programinės įrangos atnaujinimą kartu su „iPhone 3G” išleido liepos 11 dieną, o „iPhone DEV” pasivadinusi grupuotė išleido programą „PwnageTool 2.0”, kurios pagalba gali būti atrakinama „iPhone” programinės įrangos versija 2.0.

Ką tai reiškia vartotojams? Pirmiausia, tie, kurie turėjo įsigiję pirmosios kartos „iPhone”, gali įdiegti ir atrakinti programinės įrangos versiją „2.0”. Pagrindinė naujovė – ir turintieji senuosius telefonus gali diegti papildomas programas iš „AppStore”, naudotis „Exchange” palaikymu ir kitomis naujovėmis, kurios pasirodė programinės įrangos versijoje 2.0.

Pagalbos apie diegimą ieškokite iPhone DEV, „MacOSX.lt”.

Beje, paprastas trick’as, kaip prisijungti prie „Apple” valdomos „AppStore” – tiesiog prijungdami savo account’ą nurodykite, jog jūsų šalis yra Rusija. Parinkus kilmės šalį Rusija, „iTunes Store” leidžia aktyvuoti account’ą ir lietuvišką kreditinę kortelę. Su tokiu account’u negalėsite pirkti muzikos, bet galėsite laisvai siųstis ir diegti nemokamas programas iš „AppStore” arba pirkti iš ten mokamas programas. Tiesa, tai galėsite daryti tik kompiuteryje ir iš kompiuterio įdiegtas programas sinchronizuoti su telefonu. Telefonu jungiantis prie „AppStore” išmetamas pranešimas, jog diegti programas tiesiai telefone gali tik JAV „AppStore” lankytojai.

UPDATE: Ačiū komentatoriui Mariui – „AppStore” telefone neveikia ne dėl to, kad užsiregistravote kaip rusas, o tiesiog dėl to, jog „Apple” nustato jūsų vietą pagal „Localization” – išjunkite „Localization” ir „AppStore” naudotis tiesiai telefone galėsite.


Galite sekti šio įrašo komentarus per RSS.

3 komentarai

  1. Marius - 2008 07 21, 09:12

    Mokamas ir nemokamas programas galima diegti netik kompiuteryje. Tik pries paleidziant App Store reikia Iphone ar iTouch’e isjungti „Location Services”. Tad App Store tiesiog nezino is kur tu esi ir leidzia pirkti ir siustis visas programas.

  2. Aretas - 2008 07 22, 00:53

    nu va pagaliau :)
    kazkaip ziuriu ir graziau man viskas atrodo:)

  3. […] iPhone programinė įranga. Jai nulaužti prireikė ne tiek jau ir daug laiko – 9 dienų. […]

Leave a reply